Jdi na obsah Jdi na menu
 


    smiley   Obrazek1. Klubová výstavy Chihuahua klubu  ČR s.o. se konala dne 9.1. při Národní výstavě v Olomouci. Celkem bylo přihlášeno 87 čivav, ale pro sněhovou kalamitu nedorazily všichni.

Naše sestava :Ynži Dog-Lome-třída štěňat kr.psi   VN 1

C.I.B..Alva z Třebaňského údolí- třída vítězů psi V1,CAC

 Fialka z Třebaňského údolí-třída mladý feny dlouhosrstý V 3

JCh.  Fortuna Chér pod Měndou-třída otevřená feny dlouhosrstý V1,CAC,Nej.fena,BOB

 Ch. Clívie z Třebaňského údolí-třída vítězů feny dlouhosrstý V2,R.CAC

   Nejlepší pár-ICH.Alva z Třebaňského údolí a  Ch.Clívie 1.místo

    Nejlepší chovatelská skupina: z Třebaňského údolí 1.místo 

Tento rok naše Fortuna Chér pod Měndou, touto výstavou dokončila ČESKÉHO ŠAMPIONA  

                        

 

  Letošní rok 2010 můžeme hodnotit velice úspěšně. Fortuna Chér pod Měndou získala Českého šampiona a Grand šampiona česka, šampiona CHIHUAHUA KLUBU.

Hortenzie z Třebaňského údolí dokončila Junior šampiona.

C.I.B. Alva z Třebaňského údolí získal šampiona chihuahua klubu a Clívie z Třebaňského údolí také splnila body pro získání šampiona chihuahua klubu.

 Dne 27.11. se konala Speciální výstava čivav v Nižboru. Příprava a organizace tentokrát byla na našem klubu a tak jsme se vložili do práce vlastně skoro o měsíc dříve. Výzdoba sálu a zvládnutí výstavy s 230 pejsky bylo opavdu hodně náročné. Naše Hortenzie nastoupila v mezitřídě a vychodila si známku V1, CAC a Růženka ve třídě šampionů byla sama tak lehce získala známku V1,CAC.Neměla jsem na výstavě moc času na socializaci našich pejsků a tak většina z nich se umístila se známkou V3 a V4.Posuzoval Jůza Beredze v Gruzie

Naše Ch.Clívie z Třebaňského údolí splnila bodami titul Klubový champión Chihuahua Klub ČR o.s. a získala diplom a krásný pohár.

Dne 26.9. se konala v Brně NVP.
    Růža ve třídě vítězů získala ze čtyř fen V1 CAC,Národní vítěz. Horynka na své čtvrté výstavě ve třídě mladých,dostala svého čtvrtého CAJCe,a Junior BOBa. Odchovy po našem Alvíčkovi si také nevedly špatně. Derek Tyna-Mari získal V1 CAJC, a Celestýna Čokoládové štěstí VN1.

Dne 4.9. jako každoročně jsme se vydali do Rybníků u Dobříše, kde se konala již potřetí  Krajská výstava psů.Přihlášené byly ve třídě mladý feny krátkosrstý Hortenzie z Třebaňského údolí a zvítězila ve třídě s hodnocením V1,Vítěz třídy mladý. Jako druhá nastoupila Růženka ve třídě vítězů a získala V1,Vítěz třídy a Krajský vítěz. Posuzovala Zdena Jílková a to velmi pečlivě.Obě postoupily do odpoledních soutěží.V odpoledních soutěžích jako vítěz třídy mladý

Obrazek

nastoupila Hortenzie a posuzovala Libuše Ubrová. Naše malá si vychodila 3.místo. Ještě jsme Obrazekčekali na nástup Krajských vítězů ve skupině IX. a tu posuzovala Zdena Jílková. Růženka se vystavuje velice pěkně a ráda a také si vychodila 3.místo. 

ObrazekDne 29.8.2010 se konala MVP v Ml.Bol., kterou posuzovala Ing.Košťálová. Přihlášený byli CIB Alva z Třebańského údolí s tímto úspěchem: V2,Res CAC,Res.CACIB a naše malá Hortenzie  z Třebaňského údolí ve třídě mladý feny krátkosrstý získala svuj 3 CAJC a Nej.ml.jedinec. V odpoledních soutěžích byla vybrána do užšího výběru. ObrazekTím Obrazekdokončila

Obrazek

                                                                                            vše pro získání JUNIORŠAMPIONA ČESKA .          Obrazek Dne Obrazek24.7.pořádal náš nový klub výstavu v Praze. Celou cestu nám pršelo. Areál jsme od 8 hod. připravovali, aby se mohla konat klubová výstava Boston terrier klubu v ČR o.s., Havanského Obrazekpsíka a Chihuahua klubu ČR o.s..Vše probíhalo velmi pěkně a klidně. Před zahájením vystavování čivav, byl nášemu Alvíčkovi a Fortuně /Růžence/ předán Klubový šampion za splněné body v tomto klubu.Krásné dva poháry, které věnovala klubu pani Mgr.Božena Ovesná. Jako první z našich miláčku nastupoval ve třídě mladý INJI DOG-LOME a vychodil si svého prvního CAJCe.Jako druhá se připravila HORTENZIE Z TŘEBAŇSKÉHO ÚDOLÍ, její krásné předvedení bylo oceněno známkou CAJC a při nástupu o BOB, získala i toto ohodnocení.

V čivavách dlouhosrstých jsme měli Obrazekve třídě  vítězů přihlášeného C.I.B.ALVU Z TŘEBAŇSKÉHO ÚDOLÍ, který si vychodil známku V2,RES.CAC.Ve třídě  mladý  feny byla přihlášena ARANKA SWEED POD MĚNDOU, která získala svého prvního CAJCe.Nakonec nastupovala CH.FORTUNA CHÉR POD MĚNDOU a její suverenita ve vystavování ji přinesla krásného CACe a nakonec KLUBOVÉHO VÍTĚZE. Domu jsme odjížděli všichi tak utahaní a pejskové byli rádi, že se mohli proběhnout po našem dvorečku.

Náš odchov "E", který vystavovala pani Ohnheiserová se umístil na 1.místě a získal titul CAC. Odchov po Alvíčkovi si vychodil V4 /Eda z Levínského dvora/.

Dne 18.7. se konala národní výstava v Ml.Boleslavi a jak se nám dařilo je možno se podívat na  http://www.chihuahuaklub.eu/VYSTAVA%20M.B.-.htm   ObrazekAlva a Fortuna /Růženka/ Národní vítěz, Růženka získala titul BOB, Naše krásná Hortenzie si vychodila titul CAJC  a Nejlepší j ml.jedinec a Ynji Dog-Lome známku výborná 2. V odpoledních soutěžích  se  obě dostastaly ještě do užšího vyběru.

Do Ml.Bol. jsme ráno vyjížděli za hrozného deště i tam v hale na nás kapalo, ale odpoledne se vyčasilo, pouze pár kapek spadlo při vyhlašování vítězů.Byl to krásný a úspěšný den pro naše miláčky i nás.

Obrazek12.6. jako každý rok jsme vyjeli na  Krajskou výstavu do Rokycan. Počasí krásné sluníčko a v čivavách krátkosrstých ve třídě mladý pes se vystavoval  Ynji Dog-Lome a získal známku výborný 1, Vítěz třídy mladý. V té samé třídě feny se vystavovala Hortenzie z Třebaňského údolí a též získala výborná 1, Vítěz třídy mladý a v odpoledních soutěžích byla vybrána do užšího výběru panem rozhodčím. V dlouhosrstých Obrazekčivavách ve třídě mladý  feny jsme měly hned dva zástupce: Chrpu z Třebaňského údolí se známkou výborný a Aranka Sweet pod Měndou a ta získala známku výborná 2. Ve třídě vítězů nastoupila Fortuna Chér pod Měndou a zístala výborná 1, Vítěz třídy vítězů a Krajský vítěz .

6.6. se konala v Klatovech Národní výstava psů.ObrazekPosuzoval Rafal First z Polska. Nejdříve nastupoval Gladiol z Třebaňského údolí a získal známku V3, jako druhý náš miláček musel nastoupit C.I.B. Alva z Třebaňského údolí a vychodil si celkem V1,CAC,Nár.vítěz a BOB. Poslední ve fenkách nastupovala CH.Fortuna Chér pod Měndou a vychodila si V1,CAC,Nár.vítěz. Dnes se ji podařilo porazit Faustinku od Boromějek a tím získala posledního CAC pro udělení Český Grand šampiona.

ObrazekDne 29.5. se konala Krajská výstava v Plzni a zde byla přihlášena naše trojka ve složení: Gladiol-třída mladý psi, Chaira Satya-tř.otevřená a Růženka ve třídě vítězů. Všichni získali známku výborná 1, Vítěz třídy a Růženka i Krajského vítěze a BIG 2 v odpoledních soutěžích.Přivezli si 3 medajle a Růženka ještě 2 krásné pohárky.Posuzovala RNDr.Zuzana Brotánková, který se naši miláčci moc líbili. Děkujeme!

23.5. se konala v Litoměřicích MVP, rozhodčí luza z Gruzie. ObrazekVe třídě šampionů psi bylo  přihlášeno celkem 7 psů. Alva získal známku výborná. Růženka ve třídě šampionů feny vychodila V2,Res CAC a jelikož jsme doma měli od pátku malinké štěňátko Jasmína, byli jsme rádi, že se můžeme rychle vrátit domu.

 25.4.se konala MVP v Českých Budějovicích. Výstavu posuzovala rozhodčí pí. Dolejšová. ObrazekVe třídě psi mladý byl přihlášen Gladiol z Třebaňského údolí a získal ocenění V4. Ve třídě šampionů byl přihlášen  C.I.B. Alva z Třebaňského údolí a získal V2,Res CAC a  Ch.Fortuna Chér pod Měndou ve třídě šampionů feny získala V1,CAC. Ve třídě otevřené psi  nastoupil syn naše Alvíčka a získal V1,CAC  a CACIB. .Bylo nádherné počasí a i cesta nám krásně utekla, byl to moc pěkný výlet.

.ObrazekDne 11.4. nám začal den již ve 2 hod. ranní.Vyjeli jsme se podívat do Ostravy na NVP, kde byla přihlášena "G" do skupiny mladý - pes a fena. Nechyběla ani naše Růženka ve třídě vítězů.Do Ostravy se jelo velice dobře a na výstavišti jsme byli mezi prvními účastníky. Gladiolek Obrazeksi vychodil V3  a Gloxinie známku výborná. z počtu asi 14 fen. Naše ložisko byla Růženka a tak jsme byli napnutý jak ji to dopadne s fenkou, která byla v této třídě s ní přihlášená. Chodila úžasně a získala V1,CAC,Národní vítěz a BOB. Museli jsme tudíž čekat na odpolední soutěže na pohárek BOB. Ve  skupině IX.FCI chodila více než úžasně. Byla vybrána do užšího výběru a nakonec obsadila na bedně 1.místo a tím získala BIG. KRÁSNÝ POHÁR

Dne 30.1.2010 mi panička přihlásila na šampion- šampionů do Prahy do Hotelu TOP.

ObrazekZde byl přihlášen i Denis od Boromějek,Fortuna Chér pod Měndou, Faustinka od Boromějek a Colombina Bohemia Kevin. Rozhodčí pro skupinu IX byla yesRNDr.Zuzana Brotánková. Každého samostatně prohlédla jak na stole, tak v pohybu a z těchto 4 si nakonec vybrala Faustinku a Fortunu /Růženku/. Hodně dlouho obě chodily a krásně se předváděly. Faustinka Obrazekje již hotová fenka po štěňátkách . Po velkém posuzování se rozhodla do dalšího kola poslat Faustinku od Boromějek. Je to moc krásný pocit vidět, že obě jsou tak vyrovnané krásné fenky. Faustice blahopřejeme a mi to zase zkusíme opět příště..PŘÍŠTĚ NAVIDĚNOU.